ZJEDZ SE

Menu

Zjedz Se!

Zamów se u ulubionego dostawcy!

ZJEDZ SE
(z frytkami V +7 zł)

Kondensator 

Klasyk. Brioszka, duża porcja szarpanej łopatki wieprzowej, domowa surówka Colesław, nasz autorski sos BBQ, kiszony ogórek, majonez i czerwona cebula. Nieśmiertelny towarzysz kraftów, od początku z nami!

 

37 zł

Orientator

Szarpana łopatka w maślanej brioszce, w odświeżajacym wydaniu inspirowanym wschodem. Chrupiąca marchewka i ogórek uzupełnione o sos spicy mayo. Całość mocno podbija sezam i sporo kolendry.

 

37 zł

Sombrerator 

Buenos condensatores! Brioszka, łopatka wieprzowa w serze i naszym autorskim sosie BBQ. Pikanterii całości dodaje papryczka jalapeno i czerwona cebula. Są też nachosy – jest moc!

37 zł

Poebao 

Bao, ale lepsze bo duże – w zupełnie nowej wersji. Pampuch lub inaczej, bułka na parze, a do tego karkówka duszona do miękkości w sosie sojowym i papryce wędzonej, spicy mayo, szatkowany świeży ogórek i marchewka, kolendra

37 zł

Feto-rezystor

Opanierowaliśmy w panko fetę. Upiekliśmy buraka w zestawie ziół. To na zachętę dolaliśmy sosu musztardowo-miodowego i sypnęliśmy rukolą oraz prażonym słonecznikiem. Za pierwszym razem zjesz z samej ciekawości, nie?

37 zł

ZJEDZ SE, ale więcej

Oo przec*uj

Jej nazwa oburzać Cię będzie tylko do momentu wydania, potem zrozumiesz. Kanapka-gigant, której sumaryczna waga niebezpiecznie zbliża się do jednego kilograma. Bomba mięsna, na którą składa się ponad 300g długo pieczonej wieprzowiny BBQ, 200g żeberek w glazurze z BBQ i papryką oraz colesław i ogórek kiszony. A wszystko na połówce małego chleba.

Sugerowana na 2 lub 3 osoby, ale jeśli z sukcesem podejmiesz się jej konsumpcji samemu, na Twoją kartę dobijemy dyszkę – tak, byś miał czym to przepić. Powodzenia!

69 zł

Żeberka jakby luksusowe

Złośliwi i realiści twierdzą, że lepiej to już było. Skoro tak, smak tych żeberek przypomni czasy dobrobytu. Marynowane z dodatkiem czosnku i cebuli w sosie BBQ oraz papryką słodką, ostrą i wędzoną. Rarytas – pieczone tak długo, że dawno odeszły od kości, zresztą podawane bez nich. 300 gram pysznego mięsa, frytki i colesław. 

52 zł

HOT-DOGI

Ten z bekonem i duszoną cebulką

Bułka paluch z piekarni rzemieślniczej, parówka z cielaczka, dużo duszonej cebulki, ser, chrupiący bekon, sos musztardowo-miodowy

29 zł

Ten z „kiełbaską” z sera 

Bułka paluch z piekarni rzemieślniczej, panierowana gouda w kształcie kiełbaski, czerwona cebula, sos spicy mayo, prażona cebulka, kiszony ogórek. 

29 zł

TURBO-FRYTKI (Frytki V z dodatkami)

Szarpana wieprzowina

jalapeno, czerwona cebula, kolendra

30 zł

Ser i wegański bekon
gouda, mimolette, bekon wegański z kokosa, BBQ, cebula dymka

30 zł

PRZEGRYŹ SE

Nachosy na bogato

boczek, ser, papryka pepperoni, domowa salsa mexicana, śmietana

27 zł

Frytki V

Do wyboru jeden z naszych autorskich sosów

15 zł

Frytki z batatów

Do wyboru jeden z naszych autorskich sosów

18 zł

Pełna micha (dla 2-3 osób)

6 skrzydełek w glazurze miodowej z BBQ, krążki cebulowe, miseczka Mac&Cheese lub zapiekane w serze nachosy (do wyboru), frytki V, chipsy z boczku, nasze autorskie sosy BBQ i Aioli

62 zł

Kurze skrzydła w glazurze

Uwaga, będziesz lizać palce i będzie Ci się podobało. Skrzydełka z kurczaka marynujemy w miodzie, sosie sojowym i papryce wędzonej, a następnie glazurujemy je w sosie BBQ.

7 szt. + jeden sos – 22 zł
12 szt + jeden sos – 30 zł
18 szt + dwa sosy – 40 zł

Zamów se u ulubionego dostawcy!