Rezerwacje grupowe

Nalej Se - w grupie!
zorganizuj wyjście firmowe lub spotkanie w większym gronie

Planujesz firmowe wyjście? A może większe spotkanie z przyjaciółmi? W Nalej Se specjalizujemy się w przygotowaniu idealnego spotkania integracyjnego. Zadbamy nie tylko o idealne miejsce (czyli blisko piwopoju) dla Waszej grupy, ale możemy także przygotować krótkie szkolenie wprowadzające do wiedzy o stylach piwnych. 

Zarezerwuj se!

Jeśli planujesz wizytę w gronie 10 osób lub więcej, w sprawie rezerwacji pisz do Magdy na jej adres mailowy: rezerwacje@nalejse.pl. Szybko odpiszemy i ustalimy ważne dla Was szczegóły. Musisz wiedzieć, że przy grupowych rezerwacjach przyjmujemy także przeplatę, którą później możecie w pełni wykorzystać na pozycje z naszego menu i piwo. 

Potrzebujesz fakturę?

Możemy otworzyć dla Was rachunek i rozliczyć go wspólną fakturą lub paragonem z NIP-em, który otrzymacie na miejscu lub mailowo. Pamiętaj, by o konieczności otrzymania takiego dokumentu poinformować przed rozliczeniem pobytu w Nalej Se

Szkolenie z piwa

Na naszej ścianie piwnej zawsze znajdziecie przekrój najciekawszych piw kraftowych w wielu różnych stylach piwnych. Jeszcze nie wiecie czym różni się dolna i górna fermentacja? Jak odróżnić IPĘ od APY? Stouta od innych ciemnych piw? Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, możemy przygotować dla Was szkolenie wprowadzające Was w bogaty świat kraftów.

Spotkanie z Magdą, czyli naszą nalejową beer managerką, odpowiedzialną za selekcję piw, trwa około pół godziny. W tym czasie spróbujecie sześć styli piwnych, poznacie ich krótką historię i najważniejsze cechy. Do degustacji przygotujemy piwa w stylach:

  • Lager/ Pils
  • Hefeweizen/ Witbier
  • Stout
  • APA
  • IPA
  • Sour/ Fruit ALE

Cena szkolenia zależna jest od liczby uczestników i waha się pomiędzy 30 a 40 zł za uczestnika. 

Chcesz zorganizować szkolenie podczas wizyty w Nalej Se? Koniecznie napisz o tym Magdzie w wiadomości mailowej!

REZERWACJE@NALEJSE.PL

Prezentacja, transmisja, PubQuiz i inne

Potrzebujesz zorganizować projekcję prezentacji multimedialnej? A może chcesz wspólnie obejrzeć jakąś transmisję? W naszym lokalu mamy wydzieloną przestrzeń i projektor, dzięki czemu możesz tu zarówno zaprezentować ważny dokument firmowy jak i zorganizować integracyjny quiz dla zespołu. 

Napisz nam czego potrzebujesz, my zajmiemy się organizacją!